Atılım Med Kariyer Günleri

Konya Mezun Buluşması
24 Şubat 2019
4. Olağan Genel Kurul ve Yaza Merhaba Mangal Partisi
29 Nisan 2019

Atılım Med Kariyer Günleri

Bu sene üniversitemiz Mezunlarla İletişim Ofisi ve Kariyeer Planlama Koordinatörlüğü tarafından ilk defa gerçekleştirilen “Kariyer Günleri”ne dernek olarak Ana Sponsor olduk.

Hem maddi, hem de mezunlarımızın katılımı konusunda destek verdiğimiz etkinliğe sektöründe lider 54 firma katılımcı olarak yer aldı.

Spor salonunda alınan fuar düzeninde iki günde toplam 47 firma yer alarak gerek öğrencilerimiz gerekse mezunlarımızla bir araya gelme, işe alım süreçleri, şirket politikaları ve sektör hakkında bilgilendirmelerde bulundular.

Ayrıca mezunlarım da firmaları ile fuara katılarak hem firma ve sektörlerini tanıtma hem de öğrenci ve mezunlarımıza istihdam konusunda destek verdiler.

İki gün içinde 8 mezunumuz firmaları ile Kariyer Günlerinde yerini aldı. Ayrıca firmaların üst düzey yöneticileri öğrenci ve mezunlara seminerler verdiler. Firmaların İK departmanları ise özel hazırlanmış mülakat odalarında bire bir mezun ve öğrencilerimizle mülakatlar yaptılar.

İki günün toplamında 987 kişinin ziyaret ettiği Kariyer Günlerine hersene sponsor olacağız.

Covid-19 Virüsü ile ilgili olarak Online Siparişlerimiz ilerideki bir tarihe kadar durdurulmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.