Sık Sorulan Sorular
1ATILIM-MED Kart nedir?
ATILIM-MED Kart, Atılım Üniversitesi Mezunları Derneği üyelik kartı olmanın ötesinde birden fazla fonksiyonu olan, dernek üyelerine bazı kolaylıklar ve avantajlar sunan özel bir karttır.
2ATILIM-MED Kartımı nasıl aktifleştiririm?
ATILIM-MED Kart’ınızı ödeme kartı olarak kullanabilmeniz için: Param Kart destek hattı +90 (850) 988 88 88 numarasını arayarak şifre işlemleri menüsünden, kart numaranız ile telefon numaranızı eşleştirerek kartınızı aktif etmek ve şifre almak istediğinizi belirtiniz. Almış olduğunuz geçici şifrenizle buraya tıklayarak veya www.param.com.tr adresine girerek sağ üstte yer alan “internet şubesi” menüsüne tıklayarak açılan ekranda kart numaranız ve geçici şifreniz ile sisteme giriş yapın. Sistemde açılan ekranda yer alan sözleşmeleri imzalamanız gerekmektedir.ÖNEMLİ NOT: Sözleşmeler imzalanmadan sistem kesinlikle işlem yapılmasına müsaade etmemektedir. Sözleşmeleri imzalamayı tamamladıktan sonra menüde yer alan şifre değiştir sekmesinden yeni şifrenizi oluşturun. IOS veya Android marketlerden EYCA Türkiye ve Param uygulamasını telefonunuza indirin. Bu şekilde her zaman hesabınızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
3ATILIM-MED Kart’ın özellikleri nelerdir?
ATILIM-MED Kart, dernek üye kartı olmanın dışında TROY ve Param özelliği ile tüm ATM ve poslarda geçerli bir ön ödemeli kart, EYCA özelliği ile de Türkiye ve 30’dan fazla Avrupa ülkesinde on binlerce avantaj sunan bir karttır.
4ATILIM-MED Kart bana hangi avantajları sağlayacak?
ATILIM-MED Kart ile yurt içi ve yurt dışı anlaşmalı marka ve işletmelerde yapacağınız alışverişlerde indirim veya GençPara iadesinden faydalanabilirsiniz.
5ATILIM-MED Kartıma nasıl para yükleyebilirim?
ATILIM-MED Kartınıza; EYCA Türkiye Mobil Uygulaması üzerinden başka bir banka veya kredi kartı kullanarak, Tüm ATM’lerden kartınızı takarak, Tüm bankalardan Havale/EFT ile anında para yükleyebilirsiniz.
6ATILIM-MED Kartımın bakiyesini ve hesap hareketlerimi nasıl görebilirim?
ATILIM-MED Kart numaranız ve 6 haneli şifreniz ile EYCA Türkiye Mobil Uygulamasına giriş yaparak kartınızın bakiyesini ve hesap hareketlerini görüntüleyebilirsiniz.
7ATILIM-MED Kartımla para çekebilir miyim?
ATILIM-MED Kart’ınızdaki bakiyeyi tüm ATM’lerden nakit olarak çekebilirsin.
8GençPara Nedir?
Anlaşmalı noktalarda ATILIM-MED Kart’ınızla yapacağınız harcamalarda, harcama tutarının belli bir kısmı kartınıza anında iade edilir. GençPara adı verilen bu para iadesi sayesinde daha çok harcayıp daha az ödemenin tadını çıkarabilirsiniz! GençParalarınızı dilediğiniz yerde kullanabilir veya nakit olarak çekebilirsiniz.
9ATILIM-MED Kartım ile yurtiçi avantajlardan nasıl faydalanabilirim?
Anlaşmalı marka ve işletmelerde ATILIM-MED Kart’a sunulan indirim ve avantajlardan yararlanabilmek için ödemenizi ATILIM-MED Kart’ınızla yapmanız yeterli. Böylece anlaşmalı üye iş yerlerinde yaptığınız harcamanın belli bir kısmı GençPara olarak kartınıza anında iade edilir. Kazandığınız GençPara’ları dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz!
10ATILIM-MED Kartım ile Yurt dışı Avantajlardan Nasıl Faydalanabilirim?
ATILIM-MED Kart’ı Avrupa’nın 30’dan fazla ülkesinde özgürce kullanabilirsiniz. Basılı kartın üzerinde yer alan son kullanım tarihi ve kimlik bilgileri ile yurt dışında EYCA logosunu gördüğünüz herhangi bir iş yerinde fırsat ve avantajlardan TILIM-MED Kartınızı göstererek veya EYCA Türkiye uygulamasından öğrenebileceğiniz üye numaranızı belirterek faydalanabilirsiniz.
ATILIM-MED Kart’ın yurt dışındaki avantajları hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayabilirsiniz.
EYCA TÜRKİYE UYGULAMASI

EYCA Türkiye Mobil Uygulaması ile
  • Hızlı ve güvenli bir şekilde kredi kartın ya da banka kartından Kampüs Kartı'na bakiye yükleyebilir.
  • Kampüs Kart bakiyeni ve işlem geçmişini görebilir,
  • Kampüs Kart sahibi arkadaşına QR kod ile para aktarabilir,
  • Kampanya noktalarını görüntüleyebilir,
  • Yeni Kampanyalardan bildirim ile haberdar olabilir,
  • Harcama ve bakiye yüklemelerini takip edebilir,
  • Bazı kampanyalarda kullanabileceğin üye numaranı görüntüleyebilirsin.
EYCA Türkiye mobil uygulamasını hemen yüklemek için aşağıdan kullandığın mobil işletim sisteminin market logosuna tıklaman yeterli.


ATILIM-MED Kartınla faydalanabileceğin avantajlar:

ATILIM-MED Kartının EYCA özelliği ile 30'dan fazla ülkede 70.000 avantaj noktasında daha az harcar, yurtiçindeki avantaj noktalarında GençPara kazanırsın.
param-gp-min
eyca-gp-min
YURTİÇİ AVANTAJLARI
1-boyner-eyca-gencpara-noktasi-logo
2-carrefour-sa-eyca-gencpara-noktasi-logo
3-mavi-eyca-gencpara-noktasi-logo
4-teknosa-eyca-gencpara-noktasi-logo
5-ikea-eyca-gencpara-noktasi-logo
6-morhipo-eyca-gencpara-noktasi-logo
7-kigili-eyca-gencpara-noktasi-logo
8-ipekyol-eyca-gencpara-noktasi-logo
YURTDIŞI AVANTAJLARI
astur-eyca-almanya-logo
autoworld-brussels-eyca-belcika-logo
choco-story-the-chocolate-museum-eyca-belcika-logo
disneyland-paris-eyca-fransa-logo
europca-eyca-finlandiya-logo
moxy-hotels-eyca-almanya-logo
museum-of-london-eyca-birlesik-krallik
national-museum-of-history-of-azerbaijan-eyca-azerbaycan-logo
renfe-sncf-en-cooperacion-eyca-fransa-logo
trainose-eyca-yunanistan-logo
t-rekking-hellas-eyca-yunanistan-logo
van-gogh-museum-amsterdam-eyca-hollanda-logo
Covid-19 Virüsü ile ilgili olarak Online Siparişlerimiz ilerideki bir tarihe kadar durdurulmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.